Informacje Duszpasterskie

TRZYDZIESTA PIERWSZA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU

5 listopada 2017

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. Dzisiejsza listopadowa niedziela, jak wszystkie pozostałe w ciągu roku liturgicznego, przypomina nam o zmartwychwstaniu Pana Jezusa. Do środy włącznie Różaniec za zmarłych polecanych w parafialnych wypominkach o 16.30.  Do 8 listopada duszom w czyśćcu możemy ofiarować dar odpustu zupełnego.

2. W poniedziałek o 18.00 Spotkanie kandydatów do bierzmowania na salce

3. We wtorek o 18.30 Zebranie Rycerzy Kolumba

4. W przyszłą sobotę, 11 listopada, przypada nasze narodowe Święto Niepodległości. Wspominając czas trudnego wykuwania niepodległości Polski, trzeba o tym pamiętać również i dzisiaj, chociaż żyjemy już w wolnej i niepodległej Ojczyźnie. I dzisiaj musimy myśleć o odrodzeniu się naszego narodu w wielu różnych wymiarach. Chcemy w tym momencie szczególnie pamiętać o tych, którzy przelewali swoją krew i oddawali życie w obronie Ojczyzny. Niech w tych dniach nie zabraknie nas przy mogiłach żołnierzy z lat 1918-1920
i modlitewnej o nich pamięci. W naszym kościele tego dnia specjalną Mszę Świętą w intencji Ojczyzny i o pokój na świecie będziemy sprawowali o godz. 8.30, 10.00 i 12.00 na której wystąpi zespół PATROL z pieśniami patriotycznymi .

Msza w Starachowicach o 9.45 w kościele Wszystkich Św.

5. Za tydzień 12 XI na Mszy o 10.00 Montaż słowno muzyczny. Rycerze Kolumba i Parafia Dziurów

5. Zmarła Pani Maria Ślaska z ul. Iłzeckiej . Pogrzeb we wtorek o 13.00

7. Zapowiedzi: Dorota Barbara Celuch(tut) i Marcin Tomasz Okrój z par MB Królowej Polski w Choczewie.

8 Prasa katolicka