Informacje Duszpasterskie

DWUDZIESTA PIĄTA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU

24 września 2017

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. W piątek, 29 września, w kalendarzu liturgicznym przypada święto Archaniołów: Michała, Gabriela i Rafała,

Tego dnia o 16.00 Zapraszam Róże i Rycerstwo Niepokalanej na spotkanie w
salce nad zakrystią

2. 1 Października o 12.00 Msza Patronalna Róży Św. Teresy od Dzieciątka Jezus a nowenna   codziennie 16.45

3. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy październik – miesiąc modlitwy różańcowej. Już dzisiaj zachęcam wszystkich parafian: dzieci, młodzież i dorosłych, do licznego udziału w codziennej Mszy Świętej i w nabożeństwie różańcowym, które w naszym kościele będziemy celebrowali o godz.17.30. Tych zaś, którym trudniej dotrzeć do kościoła, proszę o wspólne odmawianie różańca w domach.

4. Spotkanie Bierzmowanych w poniedziałek o 18.30

5. Spotkanie Caritasu we wtorek o 18.30

6. W sobotę przed Mszą Św. o 17.00 powitamy w naszej parafii Relikwie

Św. Brata  Alberta. Zapraszam……Dzieci,  Młodzież,  dorosłych. Róże, Rycerstwo

7. Dzisiaj na Jasnej Gorze Odbywa się pielgrzymka Małżeństw.

8. Badania kolonoskopowe…

9. Prasa katolicka