Informacje Duszpasterskie

DRUGA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU

18 stycznia 2015

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. Dziś – jak słyszeliśmy już we wprowadzeniu do liturgii – przeżywamy drugą niedzielę w ciągu roku a zarazem Światowy Dzień Migranta i Uchodźcy i rozpoczynamy

2. W środę będziemy obchodzić Dzień Babci, a w czwartek – Dzień Dziadka. Kierując się wiarą, okazujmy im szacunek, wdzięczność i chętną pomoc. Swoimi modlitwami obejmijmy ich wszystkich, zarówno żyjących, jak i zmarłych.

3. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę o godz. …, a następnie – Msza Święta wieczorna. Na wspólną modlitwę zapraszamy kochane Babcie, drogich Dziadków oraz wszystkich, którzy chcą im okazać swoją miłość i wdzięczność.

4. Dziś gościmy w naszej parafii ze śpiewem kolęd na Mszy Św. O godz. 12.00 Chór „Concentus”

5. Prasa Katolicka